Karrier

Gépkiszolgáló

Cégünk - flakonfúvó, illetve profil extrúziós technológiával előállítható műszaki műanyagipari termékek gyártója - keres gépkiszolgáló munkatársakat.

Fő feladatok:

  • A gyártó gépeken elkészült termékek sorjaterének eltávolítása
  • Az elkészült termékek finom sorjázása
  • A sorjázott és legyártott termékek szemrevételezéses minősítése
  • A termékek elcsomagolása
  • A keletkezett technológia hulladék előírás szerinti kezelése
  • A minőségbiztosítással kapcsolatos dokumentumok vezetése

Elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség, rugalmasság, jó megfigyelőképesség,, monotonitás tűrés
  • Képes csoportban dolgozni

Előnyt jelent:

  • műanyagipari tapasztalat
  • Tiszaújváros környéki lakhely

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatás csomag
  • azonnali kezdési lehetőség
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Munkarend: Három, illetve négy műszakos munkavégzés (8 órás munkaidő)

Jelentkezés módjai: Önéletrajzát elküldheti részünkre

  • emailben a asztai.viktoria@polipack.hu email címen
  • levélben a 3580 Tiszaújváros, Tisza út 2/G címen
  • személyesen a fent említett címen

Bővebb információ, tájékoztatás: Tóthné Ásztai Viktória  06-30/925-0287

Ne maradjon le legfrissebb híreinkről, akciónkról!

Elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatban foglaltakat.